Zlot młodych piechurów nad Zieloną Strugą

Trasa nr 1 rozpoczęła się w Gniewkowie. Opiekunowi grupy, Januszowi towarzyszyli Kol. Marcin i Patryk z Torunia.
       Trasa nr 2 miała swój początek w Godziębie. Krzysztof Skorupka poprowadził młodzież z Rojewa do Dąblina. Tam nastąpiło spotkanie z grupą z Gniewkowa.
       Największa grupa wyruszyła z Radiowego Centrum Nadawczego na Kabacie. Młodzież z soleckiego Gimnazjum oraz dzieci z Nowej Wsi Wielkiej, pod przewodnictwem Jarka Szefera.
       Młodzież z Z.S.O.i Z. pod opieką Mariusza Andrzejewskiego ruszyła z okolic Kabatu. Trasa przebiegała leśnymi duktami.
       Wszyscy uczestnicy dotarli do Leśniczówki Zielona. Tam na młodych piechurów czekało ognisko. Na przywitanie każdy został poczęstowany drożdżówką. Członkowie grupy militarnej Bizon zorganizowali konkurs strzelecki z broni ASG