Rajd szlakiem T.Dolczewskiego

Pierwszy rajd po reaktywacji Klubu. W związku z ukończeniem Gimnazjum przez większość członków SKKT Pędziwiatry, jednocześnie drastycznie zmiejszyła się liczebność Klubu. Cała nadzieja w nowym narybku, który dopisał nad wyraz licznie.
       Ruszyliśmy spod budynku Gimnazjum. Szlakiem T.Dolczewskiego skierowaliśmy się w stronę Puszczy Bydgoskiej. Po dojściu do trasy światłowodu skręciliśmy na wschód i ponownie weszliśmy na szlak.
       Młodzież okazała się godna swoich poprzedników Tempo marszu było zadawalające, więc prowadzący zaplanował następne, dalsze wędrówki.
       W Przyłubiu rozpalone już było ognisko. Dzięki pomocy Kolegów: Wieśka i Mariana, natychmiast można było przystąpić do pieczenia kiełbasek.

Ognisko w Przyłubiu