Wiosenny rajd

Po dwóch tygodniach Horyzont ponownie na szlaku. Jeszcze w sobotę wieczorem, rajd był pod znakiem zapytania. Przez całą sobotę padał deszcz. Ranek przyniósł radykalną poprawę pogody.
       Ruszyliśmy ze stacji PKP w Przyłubiu, szlakiem Zielonej Strugi. Rajd poprowadziła Daria, przy niewielkiej pomocy Krzysztofa.
       Po kilku kilometrach dotarliśmy do wiślanej skarpy. Wiosną, kiedy na drzewach jeszcze nie ma liści, można podziwiać wspaniały widok rozlewisk Wisły. Łatwe do odnalezienia są również poniemieckie schrony.
       Na szlaku doszło do spotkania dwóch klubów pieszych. Klub Turystów Pieszych Wędrownik z Bydgoszczy, podążał tą samą trasą w przeciwnym kierunku. Rzadkie to, ale bardzo miłe zjawisko.

Zdjęcia Krzysztofa
Zdjęcia Darii