Zażynek

Podlaski Rajd Długodystansowy ZAŻYNEK jest imprezą, organizowaną przez Młodzieżowy Klub Turystyczny przy Regionalnym Oddziale PTTK w Białymstoku.
       Horyzont reprezentowali Ania, Marta, Patryk i Krzysztof. Wyjazd na rajd doszedł do skutku, dzięki pomocy sponsora.
       Na Zażynek wybraliśmy się jako obserwatorzy. Przy okazji chcieliśmy sprawdzić swoje możliwości oraz od najlepszych nauczyć się jak odpowiednio rozłożyć siły, aby sprostać tak trudnemu wyzwaniu.
       Punktualnie o 12:00, uczestnicy wyruszyli na trasy. Oprócz piechurów, w Imprezie uczestniczyli kolarze. Najlepsi z najlepszych przybyli z różnych części kraju.
       Nasza ekipa pokonała 44 kilometry. Mimo pewnego niedosytu, i tak byliśmy zadowoleni. Każdy z nas, pobił swój życiowy rekord w przebytym dystansie kilometrów.
       Poznaliśmy wielu wspaniałych piechurów. Warto tutaj wspomnieć Henryka z Olsztyna, Bogusię z Białegostoku oraz Kasię i Adama z Siedlec.

Migawki z rajdu
Zdjęcia Patryka