pi±tek,

Wędrówki po Kociewiu

Impreza KTP B±belki z Gdańska. Rajd w ramach cyklu Rzeki Kaszub i Kociewia. Wycieczkę prowadził prezes KTP Horyzont, który jest również członkiem KTP B±belki.
       Do Laskowic, członkowie Horyzontu dojechali samochodem. Tam wsiedli do poci±gu i spotkali się z ekip± B±belków. Wszyscy razem wysiedli w Terespolu Pomorskim, sk±d ruszyli na szlak.
       Pocz±tkowo wędrowali¶my szos±. Jednak z czasem, trasa zaczęła się zmieniać. Były momenty, że przedzierali¶my się przez gęstwinę drzew i zaro¶li. Tylko dzięki współpracy Krzysztofa i Tomka, uczestnicy nie zabł±dzili. Okazało się, że przebieg szlaku został zmieniony, a stare znaki pozostały...
       Tempo marszu było duże. Do Laskowic dotarli¶my przed czasem. Tam pożegnali¶my się z B±belkami, wsiedli¶my do samochodu i ruszyli¶my w drogę powrotn± do Solca Kujawskiego.

Migawki z rajdu