Wycieczka do Liszkowic

Ruszyliśmy w zimny poranek. Oprócz gimnazjalistów i opiekunek SKKT, w rajdzie uczestniczyli starsi klubowicze oraz jeden gość z Bydgoszczy.
       Wędrowaliśmy dosyć szybko. O godzinę szybciej, niż zakładał prowadzący, dotarliśmy do gospodarstwa agroturystycznego MAJKA w Liszkowicach.
       Gospodarz MAJKI przygotował dużo atrakcji. Młodzież nie miała chwili wytchnienia. Pomysłowość Pana Janka jest niewyczerpana. Oprócz gier i konkurencji sprawnościowych, uczestnicy mogli pojeździć bryczką, postrzelać z wiatrówek no i oczywiście upiec kiełbaski na ognisku.
       Do Solca wróciliśmy autobusem. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wracaliśmy do domu z postanowieniem, że jeszcze nie raz będziemy w Liszkowicach.

Migawki z wycieczki
Zdjęcia Darii