Pojezierze Brodnickie

Wędrówkę zaczęliśmy w Cichem. Samochód powierzyliśmy boskiej opiece i ruszyliśmy szosą, w kierunku jeziora Wielkie Partęczyny. Po drodze odwiedziliśmy dwa rezerwaty: Stręszek i Okonek.
       Podczas pierwszego odpoczynku odbyła sie mała uroczystość. Prezes Klubu wręczył odznakę Turysta Przyrodnik naszej najaktywniejszej piechurce, Darii.
       Następnie wędrowaliśmy szlakiem zielonym. Prowadzenie przejął Łukasz. Miał trudne zadanie, bo znaki szlaku były nadwyrężone przez ząb czasu...
Złota Polska Jesień jawiła się wszystkimi kolorami. Zgodnie doszliśmy do wniosku, że to była jedna z najpiękniejszych naszych wycieczek.
       Wreszcie dotarliśmy do Leśniczówki Grabiny. Na zmęczonych turystów czeka tam piękny parking z wiatą i miejscem na ognisko.
Po dłuższym odpoczynku, ruszyliśmy do Cichego. Ostatni odcinek rajdu, wędrowaliśmy szosą.

Zdjęcia Darii
Zdjęcia Tomka