Rajd pamięci Antoniego Nawrockiego

Dzisiejszy rajd miał sentymentalny charakter. Chcieliśmy uczcić pamięć przyjaciela naszego Klubu Antoniego Nawrockiego, niedawno zmarłego Burmistrza Solca Kujawskiego.
Ponieważ sprawy turystyki oraz tworzenie jak najlepszego wizerunku naszego miasta, zajmowały ważne miejsce w działaniach Burmistrza, Zarząd KTP Horyzont podjął decyzję, że od tego roku każdy kolejny rajd odbywający się w drugą niedzielę grudnia będzie poświęcony właśnie pamięci Antoniego Nawrockiego.

Rajd rozpoczęliśmy w Cierpicach. Na stacji PKP dołączyli do nas członkowie KTP BĄBELKI z Gdańska.
       Następnie wędrowaliśmy szlakiem Zielonej Strugi. Pokazaliśmy naszym gościom schrony z 1944 roku oraz kilka pomników przyrody.
       Tempo marszu było dość duże. Dysponowaliśmy niezbyt dużą ilością czasu, bo ograniczał nas termin odjazdu pociągu z Przyłubia. Na stację dotarliśmy przed czasem, więc mieliśmy czas na odpoczynek po trasie.

Zdjęcia Darii
Zdjęcia Tomka