Sylwester nad Zbrzycą

Klub Horyzont zorganizował swojego drugiego turystycznego Sylwestra w Kaszubie nad Zbrzycą, położonej w sercu Kaszub.
Zakwaterowani byliśmy w gospodarstwie agroturystycznym obok starego młyna.
Tym razem raczyliśmy się potrawami, które serwowali nasi wspaniali kucharze: Krzysztof i Jurek.
Aby turystycznej tradycji stało się zadość, odbyliśmy rajdy piesze po okolicy. W Widnie obejrzeliśmy zrekonstruowany piec chlebowy. Tym razem nie mieliśmy okazji delektować się wspaniałym chlebem, ale Pani Wera upiekła dla nas maślane bułeczki. Zwiedziliśmy 2 młyny, przekształcone w małe elektrownie i tartak. Odwiedziliśmy Kamienne Kręgi oraz drewniany kościół w Leśnie.
W każdy wieczór odbywały się quizy turystyczne. Łukasz przygotował konkurs wiedzy o Klubie Horyzont a Daria opracowała quiz krajoznawczy.
Nowy Rok powitaliśmy przy ognisku, w blasku sztucznych ogni.

Zdjęcia Darii
Zdjęcia Tomka