XXXIX Kopernikańskie Marsze na Orientację

Trzyosobowy zespół KTP Horyzont wziął udział w XXXIX Kopernikańskich Marszach na Orientację. Impreza organizowana przez Klub Imprez na Orientację Skarmat z Torunia cieszy się bardzo dużym powodzeniem. W tym roku na trasy wyruszyło łącznie 533 uczestników w 164 zespołach. Nasza trójka postanowiła wystartować w trasie dla początkujących. Dystans nie był co prawda spory – trzy kilometry, ale trasa była urozmaicona i bogata w zadania do rozwiązania. Toruńskie Stare Miasto urzeka jak zawsze! Po zakończeniu trasy postanowiliśmy zwiedzić Muzeum Toruńskiego Piernika. Zwiedzanie tak rozbudziło nasze apetyty, że zaraz po zwiedzaniu udaliśmy się na pyszny posiłek w położonej niedaleko makaroniarni.

Zdjęcia Eweliny